[PL] Windows Community Launch 2012

14 March 2012

wguisw

Windows Community Launch to konferencja zorganizowana przez grupę społeczną Warszawską Grupę Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW). Odbyła się 12 marca 2012 w siedzibie Microsoft. Tutaj również szczególne podziękowania dla Pawła Pławiaka, który był głównodowodzącym przy organizacji tej konferencji.

Ciekawostką, jaką zrobił Zespół WCL2012 była agenda, której nie można było znaleźć w materiałach (a kto się uczy agendy konferencji na pamięć?!). Ale agenda się znalazła.. Oklejono nią butelki wody:

Konferencja była na wysokim poziomie merytorycznym i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wszystkie sesje zostały nagrane poprzez LiveMeeting i można je pobrać ze strony WCL2012.

A obrazkowo (zdjeciowo) konferencja wyglądała tak:

Windows 8 – najwyższy czas na zmiany … usługa katalogowa 12 lat później” | Tomasz Onyszko

Za oknami chmury” | Mariusz Maleszak

Windows 8 – wyzwanie dla nowoczesnych technologii mobilnych HP” | Dariusz Jóźwiak

“W krainie Hyper-V” | Krzysztof Jóźwiak

“Co nowego w klastrach Windows Server 8” | Grzegorz Tworek Oprócz merytoryki, można było spotkać kilka osób ze społeczności, porozmawiać o różnych ciekawych rzeczach, nie tylko technologicznych.

Na sam koniec konferencji zostały rozlosowane przez Anie Rubińską nagrody. I został nawet wylosowany Kamil Bączyk, który wychodząc wcześniej z konferencji zostawił swoją ankietę. Niestety, nie będąc fizycznie na sali, nie dostał swojego wygranego kubka:

Dla mnie osobiście konferencja była przygotowana w profesjonalny sposób, na której przekazano wiedzę na temat nowości wprowadzonej przez Microsoft, jaką nie wątpliwe jest Windows 8. Mam nadzieje, że kolejna konferencja również będzie na takim samym poziome, a może nawet na wyższym!