[PL] SQL in the City

18 September 2012

sqlinthecity

Wakacje już prawie dobiegły końca i czas powrócić dnia codziennego, urozmaiconego bogatymi wydarzeniami. Ale o tym w kolejnym poście. Ten post chciałam poświęcić relacji z konferencji SQL in the City, która odbyła się na początku lipca w Londynie. Zorganizowana została przez firmę RedGate, która tworzy narzędzia wspomagające przede wszystkim pracę z SQL Serverem.

Ze względu na dużą ilość chętnych osób, konferencja zamiast jednego dnia, odbyła się w dwa dni. Drugiego dnia były przedstawione te same sesje co pierwszego, aby każdy, kto miał chęć i ochotę mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Jak było na SQL in the City można zobaczyć w spocie przygotowanym przez RedGate: http://play.buto.tv/ZtD4y

Dla mnie najciekawsze były sesje ze ścieżki developerskiej, takie jak “Social Media, Business Intelligence, and Bridging the SSMS-VS Divide” prowadzone przez Noemi Moreno i Toma Austin, “Top Tips for Writing Better T-SQL stored procedures” przedstawione przez Granta Fritchey czy “Deployment Horrors and How to Avoid Them” opowiedziane przez Dave’a Ballantyne.

Nie zapomniano również o części integracyjnej, podczas której każdy mógł wypić lokalne piwo czy wino. Każdy uczestnik w czasie tej części dostał wybraną przez siebie książkę z RedGate w formie papierowej. Książki są również dostępne w wersji elektronicznej na stronie RedGate. Główną nagrodą zaś rozlosowaną na sam koniec były dwa bilety na PASS do Stanów Zjednoczonych.

Za rok kolejne SQL in the City w Londynie, w którym mam nadzieje również będę uczestniczyć. Dlaczego? Ponieważ jest to darmowa impreza, ze świetnymi ścieżkami i ciekawymi ludźmi lubiącymi opowiadać o tym co robią z SQL Serverem.