Site Loader

W ostatnim miesiącu miałam przyjemność poprowadzić po raz drugi prezentację pt. "Technologiczna Pigułka". Prezentację prowadziłam dla trzech różnych grup:

 1. Polish SQL Server User Group we Wrocławiu
 2. Geek Girls Carrots we Wrocławiu
 3. Krakowska Grupa Developerów .NET
  Każda z grup dyskutowała podczas prezentacji na zupełnie inny temat. Grupa SQL’owej najbardziej przypadły do gustu patenty (które w Ameryce już są prawie na wszystko), applowskie mapy (które nie zostały zawarte w prezentacji) oraz rozwiązania open sourcowe i ich utrzymanie się na rynku.
  Kobiety związane z nowymi technologiami skupiły się wokół tego, co wydarzyło się na rynku technologicznym (nad licencjami, nowościami w Windows 8 czy Visual Studio 2012 oraz nowościami w systemach, które w prezentacji nie zostały uwzględnione, jak Windows Server 2012) oraz o kontrowersjach związanych z dostępem do Internetu we wschodnich krajach.
  Grupa developerów raczej w większości słuchała prezentacji, śmiejąc się z kilku ciekawostek. Dyskusja jednak była w tym samym momencie, co inne grupy, czyli to co będzie się działo na rynku technologicznym w roku 2013 (choć w większości grupa developerów uznała, ze nudne jest mównienie o Cloud Computing co roku, od kilku lat).
   
  Prezentacja jest dostępna na moim skydrive: Technologiczna Pigułka

Post Author: gosia

Leave a Reply