Site Loader

Nowe sezony wydarzeń społecznościowych zazwyczaj rozpoczynają się w październiku. Jednak we Wrocławiu już we wrześniu rozpoczeły się spotkania wrocławskiej grupy .NETowej, prowadzonej przez Pawła Łukasika.
Wroc.NET spotyka się dwa razy w miesiący, w trzeci wtorek miesiąca, na którym są prowadzone wykłady lub warsztaty. W pierwszy wtorek miesiąca zaś są spotkania luźne, przy piwie, owiane nazwą GeekDinner.
Oprócz spotkań face2face, są spotkania również online, których moderatorem jest Jarosław Stadnicki. Spotkania są w czwartki o godz. 21 i jak nazwa grupy wskazuje, OWION (O wszystkim i o niczym) można porozmawiać o programowaniu, projektach i wszystkim co jest związane z .NETem (choć nie tylko). Na spotkanie można dostać się  poprzez TeamViewer, a id spotkania to: m36-375-925.
W październiku odbędtkania związane z .NET:
5 października w Krakowie odbędzie się DevDay2012, konferencja organizowana przez firmę ABB. Skierowana jest ona dla programistów i osób związanych z tworzeniem oprogramowania, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i chcą ją poszerzać poprzez doświadczenia innych osób. Na konferencji pojawią się takie osoby (sławy!), jak:  Scott HanselmanMark Rendle czy Rob Ashton.

20 październik będzie związany z całodniowymi warsztatami Codɘ Rɘtrɘat, organizowanymi przez Wroc.Net. Cały dzień kodowania Gry w życie w parach (co 45 zmiana "par", aby można było uczyć się od siebie). Język programowania nie jest ważny. Warsztaty mają na celu poprawienie swojego warsztatu programistycznego, np. poprzez efektywne rozwiązywanie problemów czy stosowanie TDD.

A oprócz wydarzeń związanych z .NETem, w Warszawie 28 września odbędzie się Facebook Developer World HACK 2012, czyli pół dnia poświęcone na wykłady o budowaniu aplikacji na iOS, Androida i innych mobilnych, webowych aplikacji związanych z facebookiem oraz tworzeniu gier. Druga połowa dnia będzie zaś poświęcona na kodowanie.

Nowy sezon rozpoczyna się bardzo dynamicznie, pozwalając na rozwijanie swoich umiejętności programistycznych oraz nauka wielu nowych rzeczy! Dodatkowo możliwość poznania nowych ludzi, którzy chcą i dzielą się swoją wiedzą. Jedyne, co można napisać, to do zobaczenia na wydarzeniach dla programistów, organizowanych głównie przez programistów! 🙂

Post Author: gosia

Leave a Reply