Site Loader

W maju tego roku reaktywowała się grupa Women in Technology. Tym razem spotkania odbywają się we Wrocławiu. A wszystko dzięki wrocławiankom, które chcą rozwijać się w różnych technologiach. I w polskiej dolinie krzemowej jest sporo programistek, które programują w .NET, C, Javie, SASS, T-SQL, plSQL.. itd. Ale nie tylko programistki, są również administratorki SharePointa, baz danych czy trenerki Cisco oraz nauczycielki, które chcą młodemu pokoleniu pokazać, jak piękny jest świat IT 😉

Do tej pory miałyśmy już 4 spotkania za sobą. W dużym skrócie:

Podczas pierwszego spotkania miałyśmy okazję dowiedzieć się o podstawach .NET’a. Tutaj muszę napisać wielkie podziękowania dla Pawła Łukasika, który zgodził się przygotować i poprowadzić prezentację na trzy dni przed spotkaniem.
Drugą sesję podczas tego spotkania była prezentacja dotycząca rekrutacji od zaplecza, na przykładzie firmy rekrutującej Grafton.

Od drugiego spotkania zaczełyśmy robić po jednej sesji technicznej i tym razem Ola Woźniak wprowadziła nas w świat BigData. Rozpoczełyśmy w ten sposób nową tradycję naszych spotkań – druga część to networking. Rozpoczełyśmy dyskuję na temat doświadczenia w prezentowaniu czy dobrych praktyk prezentacyjnych.

Trzecie spotkanie i nowy sponsor, firma SII Polska:

Post Author: gosia

Leave a Reply