Site Loader

Tylko dwa tygodnie zostały do tego, aby we Wrocławiu odbyło się wspaniałe wydarzenie. Cały tydzień pełny technologii. A wszystko zaczęło się pod koniec listopada..

Inspiracja do wydarzenia została zaciągnięta z Krakowa, gdzie miałam okazję mówić na drugiej już edycji tego wydarzenia.  Pomyślałam sobie wtedy, że we Wrocławiu również jest wiele grup społeczniościowych, które się spotykają. A ile dokładnie i czy ktokolwiek kiedyś je próbował zliczyć? Prawdopodobnie nie. Ale ja mogę to zrobić, oczywiście nie sama 🙂

Dlatego też podzieliłam się swoją ideą o GeekWeekWro z Mirkiem, który współorganizuje spotkania trzech grup:  wroc.net, DDD and DRUG. Ja zaś współorganizuje spotkania Women in Technology we Wrocławiu. Więc na początku mieliśmy cztery grupy, które spotkają się w technologicznym tygodniu. Ale oczywiście znamy też inne grupy, takie jak: AngularJS, GeekGirlsCarrots, Wroc.py, PLSSUG, HackWro… Więc czemu by ich nie zapytać? Może pomysł im się spodoba i zechcą zorganizować swoje spotkanie w tygodniu technologicznym? I grupom tym spodobał się pomysł. A trzy osoby stwierdziły, że chętnie nas wspomogą w ogarnięciu całości. W chwili obecnej do zespołu organizacyjnego GeekWeekWro należą: Mirek, Magdalena, Zuzanna i oczywiście ja.

A jak będzie wyglądał GeekWeekWro?

Każdego dnia pomiędzy 19 a 23 stycznia grupy, które dołączyły do tygodnia technologicznego będą miały swoje spotkanie. Zaś 24 stycznia odbędzie się HackWro – hackaton o temacie: “GeekWeek dla miasta i społeczności”.

Grupy, które obecnie dołączyły do GeekWeekWro:

Jest ich pewnie więcej, ale nie o wszystkich jeszcze słyszeliśmy.

Wszystkie informacje o GeekWeekWro można znaleźć na stronie, Facebook, Twitter oraz Google+.

Dzielcie się wiedzą wraz z  #GeekWeekWro!

Post Author: gosia