Site Loader
Podczas  SQL Day2012 we Wrocławiu, w dniach 25 i 26 maja odbędzie się ‘Women in Technology’ Panel. Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy będą mieli okazję być w tym czasie na konferencji!
SQL Day 2012 będzie wspaniałym wydarzeniem, podczas którego spotkają się sympatycy MS SQL, nie tylko z Polski!  Ale żeby nie było zbyt technicznie (sic!) zorganizujemy ‘Women in Technology’ (WiT) Panel podczas tego wydarzenia. Wspaniałe specjalistki IT m.in. z Polski, Anglii i Austrii chętnie podzielą się swoim doświadczeniem i przygodami związanymi z pracą w  IT. Dyskusja będzie poprowadzona w dość niekonwencjonalny sposób, ponieważ będzie ona po polsku i angielsku!
Tematy jakie chcemy poruszyć to:

  1. wspomaganie kobiet w IT poprzez mentoring, networking itd.
  2. w jaki sposób zachęcić młode kobiety do IT
  3. kariera – jaka jest najlepsza droga do jej realizacji?
  4. w jaki sposób kobiety są postrzegane w męskim środowisku? Jak powinny się ubierać? Jak reagować na żarty, docinki kolegów?

Oczywiście wszyscy Panowie również są serdecznie zaproszeni na ‘Women in Technology’ panel.  Miło będzie dowiedzieć się, jakie doświadczenia mają oni w pracy z kobietami z IT i czy w ogóle takie doświadczenie posiadają!
Oficjalna dyskusja ‘Women in Technology’ panel odbędzie się pierwszego dnia konferencji!  Jeżeli macie jakieś pomysły lub chcielibyście wziąć udział w ‘Women in Technology’ panel, to piszcie śmiało na maila: WiTPanel(at)plssug(dot)org(dot)pl
Informacje o Women in Technology panel możecie znaleźć również na stronach eWiTy i SQLDay oraz facebooku i twitterze!

Post Author: gosia

Leave a Reply